Oferta Banku Pocztowego

Bank Pocztowy w naszej ofercie on-line!

Czytaj więcej

Kredyt dla Pielgrzyma w Banku Pocztowym

Czytaj więcej
  1. Chcę swojej matce emerytce założyć konto. Mama mieszka w niewielkim miasteczku, gdzie placówek bankowych jest niewiele, dlatego też się zastanawiam nad kontem osobistym w Banku Pocztowym, bo z tego co widzę to będzie miała dostęp do pieniędzy na poczcie. Co myślicie o tym banku i jego ofercie kont osobistych?

  2. Wydaje mi się, że na chwilę obecną konto w banku pocztowym dla emeryta to najlepsza oferta na rynku. Potwierdzaja to chyba nagrody i wyróżnienia dla baku właśnie za ten produkt np. " Najlepszy rachunek dla seniorów otrzymał Laur Klienta 2010". Także bać się nie ma czego, nie ma też nad czym się zastanawiać, tylko zakładać :)

  3. Może i to dobry pomysł założenia konta emerytowi w Banku Pocztowym. Na plus to jest na pewno, ze dostepność Banku Pocztowego jest prawie w każdej miejscowości w Polsce poprzez placówki pocztowe. I to, że gotówkę może przynieść listonosz. Drugim ogromnym plusem konta w Banku pocztowym jest również to, że bez żadnych oplat wypłacamy swoje pieniądze w każdej placówce pocztowej. Można także bezpłatnie dokonać zleceń stałych ze swoje konta. Byc może posiadanie konta w Banku pocztowym pomaga uzyskać na preferencyjnych warunkach kredyty oferowane przez ten bank.